Якщо вам стали відомі факти корупційних правопорушень з боку співробітників ДСНС, просимо повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

Начальник сектору: Володимир  Олександрович Заставнюк; 

Провідний фахівець сектору: Олександр  Михайлович Волошин. 

Про відомі вам факти корупційного порушення можна повідомити сектор за допомогою поштового зв’язку, відправивши повідомлення у письмовій формі на адресу: 10008, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 33.

За допомогою електронного зв’язку відправити електронне повідомлення на окрему електронну адресу: vukruvach@zt.dsns.gov.ua

За допомогою засобів телефонного зв’язку, із 09.00 до 18.00 години з понеділка по п’ятницю включно можна повідомити сектор  з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Житомирській області за телефоном (0412) 48-03-47.

У цілодобовому режимі повідомити можна за телефоном довіри Головного управління ДСНС України у Житомирській області (0412) 24-38-24.

Особисто звернутися до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 33.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»:

- повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (АНОНІМНО);

- особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави;

- особа, яка повідомила про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності.

ВИМОГИ ДО ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення про корупцію повинне містити:

  • інформацію про ознаки порушення антикорупційного законодавства;
  • стосуватись конкретної особи;
  • фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також повідомляємо, ви маєте можливість звернутися до Державної служби України з надзвичайних ситуацій через офіційний веб-портал ДСНС в розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня».

Звертаємо вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС ви можете повідомити письмово за адресою:  01030, м. Київ, вул. О.Гончара, 55 а, звернутися з електронним листом на адресу:  terminova_upk@mns.gov.ua, або за телефоном (044) 289-12-41 (цілодобово)

21 ДПРЧ 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Житомирській області

Фото без опису