19 грудня у Ружинській громаді засяяла новорічна ялинка

Дата: 20.12.2021 17:15

За доброю традицією 19 грудня в Ружинській територіальній громаді провели відкриття Новорічної ялинки

На площі біля ялинки зібралися жителі та гості селища, щоб стати учасниками захоплюючого святкового дійства.

Присутні з цікавістю спостерігали за виступом учнів Ружинської гімназії, які підготували театралізоване дійство «Вертеп». Слухали щедрівки та колядки від аматорів народного мистецтва.

Але найбільше раділи святу маленькі мешканці громади. Вони захоплено веселилися разом із героєм свята Кіндером, брали активну участь у різноманітних іграх та конкурсах, водили хороводи навколо ялинки та розказували вірші для Святого Миколая.

Вся площа біля ялинки радувала святковою атмосферою, а учасники свята могли зробити фото на пам'ять.

Наприкінці свята новорічна ялинка засвітилася яскравими вогнями, а Святий Миколай привітав присутніх з наступаючим Новим роком, та пригостив діток солодкими подарунками.