Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект регуляторного акту рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Порядку організації  виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території Ружинської селищної  територіальної громади».

Проект спрямований на впорядкуванню виїзної торгівельної діяльності та надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території Ружинської селищної територіальної ради, створення належних умов для їх здійснення та обслуговування споживачів, забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової  торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території населених пунктів Ружинської селищної ради.

Проект даного рішення розроблено відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності», постанов Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», від 30.03.1994 №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності».

Проект регуляторного акту рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Порядку організації  виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території Ружинської селищної  територіальної громади», аналіз регуляторного впливу розміщено 19.12.2021 р. на офіційному сайті Ружинської селищної ради за адресою: https://ruzhynska-gromada.gov.ua/  в рубриці «Регуляторна діяльність».

Пропозиції та зауваження у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на поштову адресу:13601 смт  Ружин, вул. Бірюкова, 2,  або на електронну адресу  селищної ради:  e-mail: 04344707@mail.gov.ua протягом 1 місяця з дня опублікування проекту з аналізом регуляторного впливу.