Знову розширився перелік адміністративних послуг у ЦНАП Ружинської громади

Дата: 17.12.2021 12:26

На черговій сесії Ружинської селищної ради, яка відбулась 14 грудня 2021 року прийнято рішення про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради. А саме, додалося ще 14 адміністративних послуг у розділ «Інші питання місцевого значення (містобудування, благоустрій, житло, тощо)».

Відтепер  жителі громади можуть подавати повідомлення про початок будівельних робіт, вносити зміни до повідомлень про початок виконання будівельних робіт, реєструвати декларації про готовність об'єкта до експлуатації, вносити зміни до них  через Центр надання адміністративних послуг за адресою смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2.

З детальним переліком адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Ружинської селищної ради можна ознайомитися на офіційному сайті громади у розділі «ЦНАП – Перелік послуг»