15 грудня 2021 року  на базі Центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради відбулося засідання «Круглого столу» за участю головного інспектора відділу організації наглядово-профілактичної роботи Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Сергія ГОМОНЮКА, Начальника Центру надання адміністративних послуг  Тетяни ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ та фізичних  осіб - підприємців, які здійснють свою діяльність на території  Ружинської  громади. Ознайомились із процедурою подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, та акцентували увагу на змінах, що вносяться до порядку подання і реєстрації даної декларації. Крім того, проведено профілактичну роботу щодо попередження травмування та загибелі людей під час використання піротехнічних виробів.

Фото без описуФото без описуФото без опису