14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2021 17:42

Сьогодні ми згадуємо тих, хто усвідомлено й мовчки, жертовно віддав своє здоров’я  і  життя  у боротьбі з некерованою ядерною стихією, щоб локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Бажаємо усім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії та довгих років життя!

У житті українців Чорнобиль є і буде незагойною раною. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Цей день вкотре нагадує про важливість особливих заходів безпеки у сфері використання мирного атома. Адже світ такий крихкий, а людство, впроваджуючи винаходи, має бути пильним, щоб не знищити планету.

З нагоди пам’ятної дати працівники селищної ради, керівники, небайдужі мешканці громади вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Тим, хто врятував світ».