Селищний голова Людмила Біляк продовжує звітувати перед виборцями

Дата: 10.12.2021 09:53
Кількість переглядів: 2049

Ружинський селищний голова Людмила Біляк продовжила практику звітування про проведену роботу перед виборцями на відкритих зустрічах з ними.

Нагадаємо, процес звітування розпочався ще у жовтні, у період перед входженням Житомирщини у червону карантинну зону. Саме це і наклало відбиток на графік подальших зустрічей селищного голови з виборцями. Провівши їх у кількох населених пунктах, подальший процес довелося відкласти на дещо пізніший період.

Нині не можна сказати, що ситуація перестала бути критичною з COVID-19, але очевидним є те, що вона дещо стабілізувалася. Тому під час відвідування Верхівні у четвер Людмила Біляк надала присутнім мешканцям села інформацію як про свою роботу, так і загалом про життя громади протягом звітного року.