ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області

Дата: 06.12.2021 16:48

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Топорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

Найменування і місцезнаходження закладу: Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області (код ЄДРПОУ 22058762, юридична адреса: Житомирська обл., Ружинський р-н., с. Топори, вул. Ружинська, 77).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Найменування посади – директор Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

Умови оплати праці – надаються відділом освіти Ружинської селищної ради.

Претенденти особисто або уповноваженою особою (за довіреністю) зобов’язані подати:

1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2. автобіографію та/або резюме (за вибором претендента);

3. копію паспорта громадянина України;

4. копію документа про вищу освіту;

5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою – державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

6. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на день їх подання;

7. довідку про відсутність судимості;

8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9. мотиваційний лист, складений у довільній формі;

10. інші документи, які підтверджують професійні та/або моральні якості претендента (за бажанням).

Кінцевий строк подання документів - 31 грудня 2021 року, до 16-00 год.

Дата проведення конкурсного відбору  - 25 січня 2022 року, 11-00 год.

Конкурсні випробування та їх тривалість - конкурсний відбір розділений на дві частини:

І. перша частина триває 60 хвилин та включає два конкурсних випробування:

1. перевірку знань законодавства у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;

2. перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційних завдань за двома напрямками – знання законодавства і нормативних документів з питань загальної середньої освіти та з питань трудового законодавства;

ІІ. друга частина триває до 60 хвилин та включає публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти державною мовою.

Дата і час завершення терміну прийому заяв щодо включення до складу конкурсної Комісії – протягом 4 (чотирьох) робочих днів від дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Перелік документів для конкурсної Комісії:

1. депутати Засновника закладу освіти подають персональну заяву;

2. представники інституту громадянського суспільства включаються до Комісії на підставі заяви керівника (уповноваженого органу) інституту громадянського суспільства.

Місце прийому документів, ПІБ особи уповноваженої приймати документи для участі в конкурсі, номер телефону – відділ освіти Ружинської селищної ради, (смт. Ружин, вул. О.Бурди, 44), Лебеда Дар’я Юріївна

380-98-83-99-733

Зразки заяв