Проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Бистрик Ружинської селищної ради

Дата: 02.12.2021 17:11

Співробітниками Бердичівського районного управління 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону разом з ювенальним інспектором 26 листопада 2021 року проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Бистрик Ружинської селищної ради. Здійснено подвірний обхід громадян з врученням експрес-інформацій щодо безпечної експлуатації пічного опалення. Найбільшу увагу приділено багатодітним родинам та малозабезпеченим сім’ям. Спільно з ювенальним інспектором проведено виступ в Бистрицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Учням та педагогічному колективу донесено основні правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та умови вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України.