Дата: 30.11.2021 19:02

30 листопада 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради.

Присутні члени комісії обрали з числа конкурсної комісії голову комісії, його заступника, секретаря та лічильну комісію, а також розглянули та ухвалили перелік кандидатів шляхом перевірки поданих ними документів; перевірили та ухвалили завдання для конкурсних випробувань першої частини конкурсного випробування та бланки відомостей оцінювання кандидатів.

До участі у конкурсі на посаду директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради допущено 1-го кандидата – Мазур Валентину Михайлівну.

Фахівець організаційного забезпечення роботи конкурсної комісії ознайомила членів конкурсної комісії з вимогами Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ружинської селищної ради Житомирської області, затвердженого рішенням Ружинської селищної ради № 107 від 25.03.2021 року.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», п. 8 Положення 06 грудня 2021 року о 10-00 год. буде проведено ознайомлення кандидата із закладом, трудовим колективом та представниками громадського самоврядування закладу.

Перша частина конкурсного відбору відбудеться 14 грудня 2021 року о 10-00 год. за адресою смт. Ружин, вул. О. Бурди, 44 (приміщення Ружинської сільської ради).