Сприяння у забезпеченні законних пільг та гарантій учасників АТО – один із пріоритетних напрямків діяльності селищної ради. Майже 80% питань, які депутати місцевої ради розглядають на кожній сесії, земельного характеру.

Фото без опису

Зокрема, і виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. У 2021 р. військовослужбовцям надано 71 дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, з них затверджено – 63, тобто – перейшло у власність. Загальна площа земельних ділянок, виділених нашим захисникам, становить 122,8194 гектари.

Відповідно до комплексної програми соціального захисту населення Ружинської селищної ради, учасникам АТО/ООС, які внаслідок бойових дій отримали інвалідність, з місцевого бюджету виділили 23 500 грн матеріальної допомоги.

Не обійшли стороною і сім’ї тих, хто віддав життя на полі бою, захищаючи кордони України, забезпечивши дровами на опалювальний сезон.