Ягнятинська ЗОШ І-ІІІ ст.  здобула ІІ місце у  Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань

Дата: 04.11.2021 13:40

З 19 по 21 жовтня 2021 року в м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді  відбувся фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Зліт проводився з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді, поліпшення ефективності роботи учнівських виробничих бригад і трудових загонів, професійного самовизначення учнівської молоді.  У зльоті взяли участь 18 команд з різних областей України. Житомирську область представляла команда Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

19 жовтня 2021 року відбулося урочисте відкриття заходу, під час якого була презентована виставка "Щедрість рідної землі".

20 жовтня учасники мали змогу представити свої науково-дослідницькі роботи по секціях "Овочівництво", "Рослинництво", "Садівництво".

Учениця 11 класу Табачук Анна захистила роботу "Вирощування арахісу в умовах лісостепу" (секція "Рослинництво") та стала переможцем у своїй номінації, зайнявши ІІ місце.

Надзвичайно приємно, що за підсумками усіх випробувань команда Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Ружинської селищної ради  здобула ІІ місце у  Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань.

21 жовтня відбулося урочисте закриття та нагородження переможців.