Відбулась ХІІІ сесія VIII скликання Ружинської селищної ради. На порядок денний було винесено 117 питань.
 
Депутати підтримали ряд бюджетних та соціальних питань. Затверджено новий перелік адміністративних послуг, у якому збільшили їх кількість. Тепер мешканцям громади доступніше та простіше отримати нові адміністративні послуги.

Фото без опису

Було розширено перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Ружинської селищної територіальної громади. До списку було додано сімейних лікарів та інвалідів 1-2 групи для стимулювання роботи в громаді. За рішенням ради, установи та особи, які входять до списку, можуть отримати приміщення для роботи без участі у конкурсі.

Фото без опису

Також було підтримано проєкт рішення про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів культури Ружинської селищної ради та створення комунального закладу “Центр культури та дозвілля Ружинської селищної ради Житомирської області” тощо.

Фото без опису

Депутати прийняли рішення стосовно земельних питань:

  • надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність,
  • надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність учасникам бойових дій (АТО,ООС),
  • надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду,
  • надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
    Фото без опису

Деякі депутати залишили зал засідання до завершення сесії і рішення щодо затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність не були прийняті. Адже для їх прийняття необхідно не менш як дві третини голосів від загального складу ради.