Фото без опису30 років – 30 фундуків. І чим більше ставатиме років, тим буявіше розростатимуться кущі, тим міцнішими і чисельнішими будуть їхні плоди, як символи незламності духу, нескореності волі, прагнення до свободи і незалежності українського народу.

Саме з такою ідеєю – висадити у Ружинській громаді алею з 30 фундуків з нагоди 30-річчя Незалежності України звернулася до селищного голови Людмили Біляк місцева активістка, мешканка Ружина Анастасія Тищук. Ідею було підтримано, а найбільш оптимальним обрали місце на території Ружинської гімназії: тут і догляд за алеєю буде постійний, і свій символізм теж присутній - разом зростати.

Сказано – зроблено. Анастасія Тищук забезпечила посадковий матеріал (саджанці фундука). А далі спільно зі своєю родиною, працівниками гімназії та селищної ради у суботу реалізували задумане. Відверто говорячи, справа виявилася не такою і легкою, як здавалося на перший погляд – попередньо ніхто показово ямки не бурив буром, а тому довелося всім добряче і лопатами попрацювати, і ломом помахати, пробиваючись крізь залишки каміння та цегли, які колись засипали землею після будівництва гімназії.  

Зате тепер нова алея прикрашає територію гімназії.

Ця ініціатива – яскравий приклад того, що можна, сидячи на дивані, критикувати і заявляти по соцмережах, що «все не те, і все не так», а можна просто висловити ініціативу і взятися спільно її реалізовувати. Бо маємо усвідомити, що розвиток громади – це наша спільна справа. Адже сильніші – разом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису