Рішенням позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 18 жовтня 2021 року ситуацію, яка склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. та подальшим виникненням загрози життю та здоров’я населення та завдання значних матеріальних збитків, визнано надзвичайною. 

Фото без опису

Адже в ході обговорення встановлено, що з 1 жовтня припинено постачання природного газу бюджетним установам громади, які опалюються саме  блакитним паливом. В умовах пандемії COVID-19 це особливо небезпечно. Матеріальні ж збитки підраховуються. 

Нагадаємо, що згідно з підписаним представниками Асоціації міст України, КМУ, НАК “Нафтогаз України” та Офісом Президента України 30 вересня 2021 року Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії, ціна на блакитне паливо для бюджетної сфери не повинна перевищувати 16,7 грн. за 1 куб. Платити Житомиргазу по 37 грн за 1 куб громади просто не в змозі. 

Поки механізми реалізації меморандуму відпрацьовуються, готуємо пакет документів, щоб стати клієнтом Нафтогазу. Сподіваємось, ситуація врегулюється найближчими днями.