У Княжиках визначили “Кращу садибу 2021”

Дата: 17.10.2021 11:51

Фото без описуВесела атмосфера, святкова програма, фестиваль вареників, смачна рибна юшка та надзвичайно гостинні люди - так у Княжиках відзначили День села.

Староста Немиринецького округу Тетяна Романовська щиро привітала місцевих мешканців зі святом, подякувала кожному за підтримку та особистий вклад у розвиток своєї малої Батьківщини.

До привітального слова приєдналися секретар ради Юлія Маковчук та заступник селищного голови Максим Дмитренко, які зазначили, що День села - це свято кожного, хто тут народився, зростав чи колись сюди приїхав, полюбив це місце і назавжди тут лишився. Побажали мешканцям міцного здоров'я, подальшого процвітання, розвитку, рясних дощів та високих врожаїв.

Серед традиційних нагород, подяками, грамотами та подарунками відначили кращих у номінаціях: "Краща садиба 2021", "Благоустрій та краса", "Українець - гідне майбутнє України", вшанували також і старожилів села, привітали новонародженого та новостворену молоду родину.

У номінаці " Краща садиба 2021"

1 місце посіла Баранівська Надія Антонівна,

2 місце - Главацька Галина Пилипівна,

3 місце розділили Музика Людмила Василівна та Дроботюк Ольга Миколаївна.

Віншували "Старожилів села": Ратинську Віру Архипівну 1930 року народження та Ременюк Марію Тимофіївну 1931 року народження.

Вітали цього дня молоде подружжя Мосійчуків Олега та Аліни. А також маленького Даміра та його батьків Кобернюків Андрія та Іванну.

Особливі слова подяки звучали на адресу номінантів "Благоустрій та краса" :

- Пивоварчук Наталії

- Баранівської Надії

- Любарець Галини

- Ярощук Людмили

-Мосійчук Людмили

- Ямкової Тетяни

- Ярощука Бориса.

У номінації " Маленький Українець - гідне майбутнє України " Подяками та подарунками отримали:

- Боровець Альона

- Ярощук Ліна

- Любинецький Олександр

- Бережнюк Микола

- Ратинський Микола

- Кобічук Михайло

- Ярощук Павло

- Нестерук Назар

- Кобічук Денис.

Теплі слова подяки та подарунок були адресовані Людмилі Марківні Кучерявій, яка у свої більш ніж 80 років весною передала КУ “Центр надання соціальних послуг” для потреб людей більше 10 мішків картоплі.

Музичні вітання присутнім дарували Народні колективи "Княжанка" та "Немиринчанка".

Мешканці та організатори святкової програми щиро вдячні за фінансову підтримку місцевим аграріям Володимиру Міськову, Олегу Зінчуку та ТОВ "СІГНЕТ-ЦЕНТР".