Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Опалювальний сезон в закладах комунальної власності розпочнеться 15 жовтня

Дата: 14.10.2021 12:05
Кількість переглядів: 568

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради. 

Члени виконкому підтримали рішення про необхідність завершення робіт з підготовки установ та організацій Ружинської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період до 14 жовтня, аби встигнути вчасно розпочати опалювальний сезон. У закладах охорони здоров’я, освіти, культури та інших суб’єктах господарювання-виконавців послуг, що перебувають у комунальній власності Ружинської селищної ради, він розпочнеться з 15 жовтня 2021 року.

Розглянули також ряд інших важливих питань. Як-от: видалення зелених насаджень і знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев у зв’язку з досягненням ними вікової межі. Роботи проведуть у Ружині на вулиці Паволоцькій (кладовище),  Мовчанівці та Верхівні (територія Верхівнянської філії Житомирського агротехнічного коледжу). 

 

До Переліку об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду через аукціон, включено частину приміщення в КНП “Центр ПМСД” у Білилівці для розміщення стоматологічного кабінету. 

 

Окрім того, виконком затвердив

  • нову юридичну адресу об’єкту нерухомого майна - житлового будинку з господарськими будівлями у с. Білилівка,

  • зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (гідроспоруда “Хутори”) в Ружині з Бірюкова, 80 на Бірюкова, 80-А,  

  • план заходів щодо організації виконання бюджету Ружинської селищної територіальної громади на 2022 рік, склад робочої групи з питань формування проєкту  бюджету Ружинської селищної територіальної громади на 2022 рік, 

  • план заходів щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Ружинської селищної територіальної громади за 2021 рік, 

  • рішення про стан роботи з розгляду звернень громадян за 9 місяців 2021 року,

  • рішення про впорядкування назв вулиць в с. Немиринці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора