Це - лише один день із загального робочого ритму Центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради:

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Загалом через центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради надається 153 адміністративні послуги.

З початку року працівниками ЦНАП надано 7457 адміністративних послуг різного спрямування. Найпопулярнішими серед них є послуги соціального характеру  (надання субсидій, державних соціальних допомог та пільг), реєстрація речових прав на нерухоме майно та бізнесу, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, послуги Державного земельного кадастру (витяги з ДЗК для оформлення спадщини, договорів дарування,  купівлі-продажу та витяги про нормативну грошову оцінку земельної ділянки).

Значну кількість посідають послуги місцевого значення- надання дозволу  на розробку проектів та технічних документацій із землеустрою та їх затвердження, послуги містобудування та благоустрою.