ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ У ФОРМІ ОПИТУВАННЯ ГРОМАДЯН

Дата: 30.09.2021 18:05

Ружинська селищна рада інформує про проведення громадського обговорення шляхом опитування кандидатури Миколи Миколайовича Марущака на посаду старости Вільнопільського старостинського округу Ружинської територіальної громади, яке відбудеться в період з 1 жовтня 2021 року по 10 жовтня 2021 року включно на території Вільнопільського старостинського округу Ружинської територіальної громади.
Ініціатор громадського обговорення у формі опитування громадян – Ружинський селищний голова Людмила Олександрівна Біляк.
До громадського обговорення у формі опитування громадян запрошуються  жителі відповідного старостинського округу. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського округу. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні без права голосу.
Для голосування особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Громадські обговорення відбуватимуться у селі Вільнопілля за адресою вулиця Шевченка, 22, актова зала о 12:00,
у селі Вишневе за адресою вулиця Заріччя, 4 о 10:00.