Крапля камінь точить. А численні звернення у всі інстанції привертають увагу до проблем територіальної громади.

Фото без опису

Так, селищний голова Людмила Біляк неодноразово направляла в Житомирську облдержадміністрацію, депутатам Житомирської обласної ради, Міністерству інфраструктури України та Прем’єр-міністру України листи, підкріплювала їх колективними клопотаннями мешканців Ружинської громади, зверталась до керівництва області особисто з тим, аби якнайшвидше відремонтувати дорогу С062013 Бердичів-Ружин-Городок-Огіївка-Мар’янівка-Котелянка (з під’їздом до села Княжики). 

 

Не секрет, що 19 км колишньої дороги з твердим покриттям давно перетворилися на екстремальне випробування для транспорту. Про автобусний рейс до Зарудинців, Огіївки чи Княжиків перевізники навіть слухати не хотіли. Що вже казати про те, як цією дорогою мала їхати “швидка допомога” чи шкільний автобус.

 

Та зрештою голос Ружинської громади почули. Ремонт аварійної дороги розпочали.  Хай це ще тільки початок, але проїхати вже можна. І це вже маленька спільна перемога.

 

Тож автобус з Ружина до обласного центру тепер знову поїде через Зоряне, Зарудинці, Огіївку, Сахни, Княжики, Мар’янівку, Немиринці, Білилівку. А далі - на Бердичів та Житомир. 

 

Детальний графік - на світлині. 
Фото без опису