Дата: 21.09.2021 13:39

Шановні  громадяни – користувачі земельних ділянок для ведення ОСГ поза межами смт. Ружин (навпроти заправки)! До вирішення питання узаконення майнових відносин просимо утриматися від посіву озимих чи багаторічних культур на земельних наділах, що перебувають у Вашому користуванні.

Одночасно повідомляємо, що 27.09.2021 року в зазначеному масиві буде проводитися кадастрова зйомка, просимо  користувачів, яким дійсно виділялися земельні ділянки, і відомості про які є в обліку, встановити по периметру земельних ділянок межові знаки (орієнтири) із будь яких підручних матеріалів.