Селищний голова Людмила Біляк привітала з професійним святом рятувальників Ружинської громади. Вона відзначила відважність, мужність, витримку та самовідданість працівників пожежно-рятувальної служби.

Фото без опису

За сумлінну службу Подяки отримали працівники 21 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Житомирській області:

• командир відділення, старший сержант служби цивільного захисту Сергій Бонюк;

• водій, прапорщик служби цивільного захисту Юрій Решетар;

• водій, сержант служби цивільного захисту Василь Панченко;

• водій, сержант служби цивільного захисту Олександр Шимон.

Фото без опису

Приймали рятувальники вітання, слова подяки й подарунки від заступника начальника  Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області Володимира Федоровича, очільника Вчорайшенської громади Олександра Черешнюка та старости Білилівського старостинського округу Сергія Котелянця, учнів Білилівської гімназії.