РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Готовність Ружинської центральної лікарні до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Дата: 16.09.2021 12:03

Фото без описуАдміністрація комунального  некомерційного підприємства Ружинська центральна лікарня Ружинської селищної ради інформує щодо готовності закладу до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19:

• Загальна кількість ліжок – 106;
  • Забезпечення централізованим кисне постачанням – 33;
  • Кількість ліжок, призначених для хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 – 60.

Обладнання :

• 2 кисневі станції обладнані та введені в експлуатацію.
  • 20 кисневих концентраторів, апаратів ШВЛ – 4, з функцією СРАР ( як окремий пристрій ) – 2 , без функції СРАР – 2.

На разі хворі, у яких виявлено позитивний ПЛР тест,  направляються на лікування до Бердичівської міської лікарні.