1 вересня в рамках роботи Лабораторії молодіжного соціального підприємництва Житомирського регіону в Ружині пройшла презентація проєкту EUnlocking.
 
На зустрічі були присутні фахівці з фінансового управління, економічного розвитку та міжнародного співробітництва, відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення, центру надання соціальних послуг та місцеві підприємці.

Фото без опису
 
Керівник Лабораторії, Оксана Трибун, ознайомила з цілями проєкту, напрямками, з етапами розвитку соціального підприємництва в Україні, роботою самих Лабораторій і мотивацією молодих людей, які бажають відкрити свою власну справу і пов’язати своє життя з соціальним бізнесом.
 
Довідкова інформація.
 
Проєкт EUnlocking допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові та Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth.
 
Проєкт реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією "AXA Management Consulting" (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та «Pro NGO!» (Німеччина).