Герої не вмирають!

Дата: 14.08.2021 12:22

14 серпня - сумна річниця від дня загибелі Петра Дубика (14.07.1983 - 14.08.2014).

Дубик Петро Борисович - номер обслуги 5-ї обслуги 2-го протитанкового артилерійського взводу 1-ї протитанкової артилерійської батареї протитанкового артилерійського дивізіону 26-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодший сержант.

До зони АТО потрапив 19 березня 2014 року, ще до початку протистоянь на Сході України. Далі обороняв країну від ворогів.

14 серпня 2014 року сумна звістка прийшла в родину і в рідне село. Внаслідок мінометного обстрілу та відбиття танкової атаки на позиції українських військових в районі міста Амвросіївка Донецької області, які велися з території Російської Федерації та з території, яку контролювали російсько-терористичні угрупування.

Поховали Дубика Петра Борисовича в рідному селі Немиринцях 20 серпня 2014 року. Вся рідня, друзі по службі, і все село проводжали з великим болем в останню путь Героя Української держави.

У Немиринцях на фасаді будівлі загальноосвітньої школи, де навчався Петро Дубик, йому встановлено меморіальну дошку.
Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (22.01.2015; посмертно)

Вшануймо пам'ять нашого військового. Він віддав за усіх нас найцінніше, що мав, – своє життя. Тож давайте навіки збережемо пам'ять про нашого земляка в своїх серцях.