Заклади освіти працюватимуть за умови 80% вакцинованого персоналу

Дата: 09.08.2021 18:22

Фото без описуУ разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки робота закладів освіти буде можлива лише за умови вакцинованого персоналу на рівні 80%.

Про це йдеться у постанові “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”, яку ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією.

Нагадаємо, що КНП «ЦПМСД» Ружинської селищної ради проводить вакцинацію  населення від COVID-19 на базі центральної амбулаторії смт Ружин, вул.Київська, 30.

В наявності є такі вакцини:

• Короновак (виробництво Китай)  доступна всім жителям з 18 років;

• Модерна (приорітет надається  організованим колективам (підприємствам).

• АстраЗенека

Запис на щеплення проводиться у Вашого сімейного лікаря або за  тел.: 0978779154  Марина Валеріївна.