Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості запрошує на навчання

Дата: 05.08.2021 18:31

Отримання освіти є визнаним соціальним ліфтом у нашому суспільстві. З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня мешканців громади Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України оголошує у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом) за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія».

Приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо- кваліфікаційний рівень спеціаліста) за всіма спеціальностями. Також є можливість пройти навчання за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». До відома осіб, які закінчили аспірантуру та докторантуру по спеціальності «Державне управління» - в Інституті працює спеціалізована вчена рада по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту: https://ipk.edu.ua/vstupnykam/.