Триває конкурс на створення офіційної символіки Ружинської територіальної громади

Дата: 05.08.2021 18:13

Фото без описуКонкурс оголошено з метою збереження історичної та культурної спадщини смт Ружин та 36 сіл громади.

Запрошуємо подавати

– ескізи герба та прапора громади;

– ескізи логотипа громади;

– тексти та музики гімну громади.

Заявки приймаються до 20 вересня.

З 21.09.2021 р по 1.10.2021 р триватиме перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та визначення півфіналістів.

З 1.10.2021 по 10.10.2021 р. – онлайн-голосування за фіналістів.

Підбиття підсумків голосування – 11.10.2021 р.;

Офіційна символіка буде внесена на розгляд сесії Ружинської селищної ради для затвердження.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних  номінаціях.

До проєктів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора (авторів):

– Прізвище, ім’я, по-батькові;

– Адреса;

– Контактні телефони;

– Інші відомості (вік, освіта, місце роботи, навчання та ін.).

Вимоги до конкурсних робіт

• Ескіз герба Ружинської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
  • Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати села громади серед інших населених пунктів.
  • Ескіз прапора Ружинської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
  • Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.
  • Ескіз  логотипа  Ружинської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
  • Ескіз логотипа  повинен відображати характерні особливості населених  пунктів  громади, містити знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати села  громади  серед інших населених пунктів.
  • Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мусять відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам.
  • Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима, благозвучність та ін). Текст гімну має бути покладений на музику та поданий у вигляді нотного запису.
  • Додатково учасники конкурсу можуть подавати (надсилати) музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла  та в електронному вигляді або на електронному носії (СDR диск тощо).
  • Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції громади, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

Усі ескізи повинні бути унікальними, текст і музика гімну мають бути авторськими та не містити плагіату.

Більше інформації про конкурс, вимоги до комплекту конкурсних робіт, конкурсну комісію - у розпорядженні селищного голови та додатках

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Ружинської селищної ради за адресою: смт Ружин, вул. Бірюкова, 2 кабінет № 45 (Загальний відділ) з поміткою «Конкурс».

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку ruzhin_rada@uk.net також з поміткою у назві теми листа «Конкурс».