Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 05.08.2021 12:42

Фото без описуВідбулось планове засідання комісії Ружинської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянули наступні питання:

1. Про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

2. Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту в населених пунктах Ружинської територіальної громади.

3. Про реалізацію заходів з протимінної діяльності у 2021 році та проведення спеціальних вибухових робіт на території Ружинської територіальної громади.

В ході засідання було озвучено стан справ в громаді з вищеозначених питань, обговорено шляхи вирішення проблем та визначено до виконання конкретні заходи.

Не зважаючи на «задовільний» стан об’єктів інфраструктури громади, недостатній рівень фінансування та інші чинники, що впливають на вирішення безпекових питань робота комісії була направлена на пошук шляхів виходу з ситуації та забезпечення необхідного комфортного та безпечного середовища для проживання населення.

Відповідальний секретар комісії                                        Ігор ЛЄКСІН