Фото без описуЗВІТ

про результати громадського обговорення

пропозиції щодо оптимізації закладів освіти Ружинської

селищної ради (ліквідація Вільнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради)

 

З метою налагодження діалогу органів місцевого самоврядування з громадськістю, іншими заінтересованими суб’єктами, а також підвищення якості підготовки рішень з важливих питань місцевого і суспільного життя, забезпечення конституційного права на освіту, 24 березня 2021 року було проведено громадське обговорення пропозиції щодо оптимізації закладів освіти Ружинської селищної ради, а саме ліквідація Вільнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо ліквідації Вільнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради були отримані в усній та письмовій формі.

На адресу відділу освіти Ружинської селищної ради надійшло колективне звернення від жителів сіл Вільнопілля та Вишневе (вх. № 230), на яка було надіслано відповідь від 13.04.2021 року № 184.

За результатами громадського обговорення, було враховано пропозиції та зауваження. Зокрема, поставлено питання щодо працевлаштування працівників Вільнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради та забезпечення транспортування учнів у заклади освіти, які є найбільш доступними та наближеними.