У Ружині відбулось святкування Івана Купала

Дата: 10.07.2021 10:10

У центрі Ружина  відсвяткували Івана Купала.

Народний ансамбль української пісні “Щербів” розпочав вечір купальськими піснями.

До свята приєдналися народні аматорські ансамблі Ружинської громади: “Любисток” з Ягнятина, “Родина” із Карабчиєва та хореографічний колектив “Перлина” Білилівського будинку культури. Своїми виступами артисти розповідали про давнє свято Купала, а глядачі із задоволенням слухали купальських і жартівливих пісень, спостерігали за театралізованим дійством.

Присутні прикрасили дерево, яке називають Мареною, і водили хороводи навколо. Водяний привітав гостей, окропивши водою, а дівчата  пускали вінки на воду.

Бібліотекарі презентували святкову виставку вишиванок майстринь Ружинщини. Тетяна Ременюк із Немиринців  та Оксана Кухта із Білилівки провели майстер-клас із техніки вишивання та в’язання.

Малеча розважалась на атракціонах, таких як: надувні гірки, веселий потяг, батути, машинки, рибалка тощо.

Підприємці Ружина готували смачні частування для гостей свята.

Завершилось свято Івана Купала традиційним вогнищем на березі річки Роставиця.