За період роботи з 01.01.2021 по 02.07.2021 року до Ружинської селищної ради від жителів громади надійшло 1574 звернення.

Робота по зверненнях громадян постійно знаходиться в полі зору керівництва  селищної ради. Аналіз письмових звернень свідчить про те, що найбільше їх надійшло з питань земельних відносин сільського господарства та екології - 1058; юридичної та кадрової  роботи - 355; соціального захисту населення - 100; житлово-комунального господарства, містобудування,архітектури та будівництва - 18; колективних звернень - 35 . З «Гарячої лінії» ОДА – 8.

На особистому прийомі селищного голови прийнято – 72 заяви.

Всі звернення розглянуті своєчасно у встановлений  термін згідно чинного  законодавства.

Особлива увага при розгляді приділяється зверненням, які надійшли від учасників АТО та їх сімей, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, одиноких мало- забезпечених громадян. При потребі надається допомога у вирішені соціально-побутових питань. Проводяться комісійні виїзди.