Керівництво Ружинської громади привітало працівників поліції з професійним святом

Дата: 02.07.2021 15:59

Напередодні свята Дня національної поліції України селищний голова Людмила Біляк, перший заступник селищного Віталій Березовенко та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Максим Дмитренко завітали до відділу поліцейської діяльності №2 Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області, аби привітати працівників з прийдешнім професійним святом.

Людмила Біляк привітала поліцейських та нагородила подяками за сумлінне виконання службових обов’язків та професійну майстерність.

Начальник  відділу поліцейської діяльності №2  Ярослав Онищук також привітав колектив, подякував за службу та вручив подяки усім працівникам.