29 та 30 червня 2021 року в Ружинській селищній раді відбулось три засідання постійних комісій. Члени комісії з гуманітарних питань та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку розглядали пропозиції, звернення громадян, що надійшли до розгляду, та погоджували питання, що будуть включені в порядок денний засідання VIII  сесії VIII скликання, яка відбудеться 6 липня.

Фото без опису

Під час засідань членами постійних комісій було опрацьовано більше 75 питань. Частина них стосується земельних відносин, а саме:

• надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність учасникам бойових дій (АТО, ООС),
  • надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність,
  • затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність тощо.

Одними із основних питань є бюджетні питання та питання ставок податків, адже саме вони стосуються всіх і кожного.

Фото без опису

У роботі постійних комісій активну участь взяли голова селищної ради Людмила Біляк та керівники профільних відділів ради.