Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.06.2021 16:51

На порядок денний було винесено 7 питань.

Члени комісії розглянули ухвалу суду про надання висновку органу опіки та піклування Ружинської селищної ради  про визначення місця проживання малолітньої дитини, розглянули заяву жительки с. Заріччя  щодо надання висновку органу опіки та піклування Ружинської селищної ради про можливість позбавлення батьківських прав її колишнього зятя відносно малолітнього сина, а також розглянули можливість надання висновку органу опіки та піклування Ружинської селищної ради про можливість позбавлення батьківських прав жителів с. Трубіївка по відношенню до  неповнолітньої доньки.

Також на комісії розглядали питання про взяття під соціальний супровід сімей, як таких, що потрапили у складні життєві обставини.