РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Білилівці розпочала активну роботу

Дата: 22.06.2021 18:20

Відсьогодні жителі Білилівки отримують якісну медичну допомогу у новій амбулаторії загальної практики.

Працівники амбулаторії надають невідкладну допомогу, патронаж новонароджених та приймають пацієнтів на денний стаціонар вже у новому приміщенні. Фото без опису

Лілія Ващенко, Ірина Головченко, Лариса Садова та Людмила Рябцева – медсестри, які допомагають хворим не тільки на місці, а й здійснюють виїзди на виклики невідкладної допомоги у найближчі села, а саме: Мар’янівка, Кордонівка, Котелянка, Йосипівка, Вільнопілля, Вишневе та Дерганівка.

У перший робочий день до амбулаторії завітала селищний голова Людмила Біляк, заступник селищного голови Максим Дмитренко, в.о.начальника відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Ставнича. Разом з головним лікарем КНП “Центр ПМСД” Ружинської селищної ради Олександром Боденчуком перевірили готовність кабінетів до роботи та побажали працівницям успіхів у роботі.

Аби працівникам натхненніше і затишніше працювалось керівництво селищної ради, головний лікар “Центру ПМСД” та медсестри посадили навколо амбулаторії туї.