Відбулись фінальні змагання футбольного фестивалю

Дата: 22.06.2021 10:06

18 червня в смт Ружин відбулись обласні фінальні змагання футбольного фестивалю під девізом “Даруймо радість дітям” під егідою Житомирської обласної асоціації футболу, відділення НОК України в Житомирській області, Житомирської територіальної організації ВФСТ "Колос", Ружинської селищної ради.

В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник селищного голови Максим Дмитренко, завідувач сектору молоді та спорту Руслан Костюмінський, директор Ружинської ДЮСШ Юрій Ратушний, голова РО ВФСТ Колос Леонід Маслюк.

До фінальної  частини фестивалю пробились шість команд, які були розділені на дві підгрупи. До групи "А" потрапили Селянщинський спортивний ліцей, Городницька ЗОШ, Малинська ДЮСШ, до групи "Б" увійшли Лугинська ДЮСШ, Ружинська ДЮСШ, Романівська ДЮСШ.

І  місце - Городницька ЗОШ, ІІ - Ружинська ДЮСШ, ІІІ - Романівська ДЮСШ