15 червня на прийом до селищного голови люди приходили кожен зі своїми проблемами: одні скаржились на дорогу, інших турбували земельні питання, директор школи розповів про непрацюючий котел.

Фото без описуФото без опису

Мешканці Березянки хвилюються через поганий стан дороги, що веде до села, та  важку сільськогосподарську техніку, що рухається центральною вулицею села. Людмила Біляк запевнила, що питання буде детально вивчено та взято на контроль.


Окрім того, березянці звернулися до селищного голови з проханням допомогти придбати новий опалювальний котел у школу на заміну старому, що вийшов з ладу. Керівник громади запевнила, що селищна рада уже шукає шляхи вирішення питання теплозабезпечення навчального закладу.

Фото без опису

Фото без опису

Також люди стурбовані новим законодавством, яке стосується землі. У більшості мешканців села земля приватизована, проте у будь-якому випадку всім потрібно бути уважними і обережними при прийнятті рішень стосовно майна. Адже, допоки не будуть напрацьовані відповідні механізми, підкріплені практикою, завжди існуватиме ймовірний ризик і загроза потрапити у неприємну ситуацію.
Фото без опису