РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Всеукраїнський Олімпійський день 2021 на Ружинщині

Дата: 11.06.2021 17:01

Сьогодні відбулося спортивно-масове свято «Всеукраїнський Олімпійський День 2021».
Команди найсильніших, найсміливіших та найвитриваліших молодих спортсменів з різних куточків громади приїхали до Ружина для участі у святі спорту.

Під час урочистого відкриття учасників привітали Людмила Біляк – селищний голова, голова відділення НОК України в Житомирській області – Олександр Онищук та один із засновників Олімпійського Дня бігу на Ружинщині – Володимир Туранський.

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, Чемпіонка Європи, учасниця двох Олімпійських ігор: в Лондоні – 2012 року та Ріо- де-Жанейро – 2016 року – Юлія Олішевська також привітала усіх учасників забігу.

Вероніка Левчук та Марія Тимошенко провели показовий виступ із художньої гімнастики та отримали пам’ятні подарунки.

Вихованці клубу з тхеквондо “Скорпіон” також провели показовий виступ, а кращих спортсменів було відзначено за високі результати в Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ в розділі “ПУМСЕ” 2020 року.

Юлія Олішевська провела олімпійську руханку для усіх учасників та побажала перемог.

Фото без описуФото без опису

Були проведені легкоатлетичні забіги на різні дистанції серед різних вікових категорій:

• 100 м  (від 7 до 8 років – хлопці  і дівчата окремо);
  • 100 м  (від 9 до 10 років – хлопці  і дівчата окремо);
  • 150 м (від 11 до 14 років – хлопці  і дівчата окремо);
  • 500 м (від 15 до 17 років – хлопці);
  • 300 м (від 15 до 17 років – дівчата);
  • 1000 м (від 18 до 30 років – хлопці);
  • 500 м (від 18 до 30 років – дівчата);
  • 500 м  аматори ( від 31 до 40 років чоловіки);
  • 300 м  аматори (від 31 до 40 років жінки);
  • 500 м  (від 41 до 50 років – чоловіки);
  • 300 м  (41 до 50 років –  жінки);
  • 300 м понад 51 років – чоловіки;
  • 150 м понад 51 років – жінки.
  • Усіх переможців та призерів нагородили грамотами та цінними подарунками!