Дата: 11.06.2021 09:43

10 червня відбулось засідання виконавчого комітету. Розпочалось воно із приємних урочистостей. Селищний голова Людмила Біляк привітала старосту сіл Дерганівка, Кордонівка, Мар’янівка – Антоніну Зінькову та старосту сіл Ягнятин, Плоска Карабчиїв – Володимира Оцалюка із ювілеями.

Загалом на порядок денний було винесено 25 питань, включаючи “Різне”. Проекти рішень, які розглядались, стосувались різниїх видів життєдіяльності Ружинської громади.

Виконавчий комітет затвердив рішення про визначення місць розміщення виїзної торгівлі на території населених пунктів громади та про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Членами виконавчого комітету було прийнято рішення про присвоєння нових юридичних адрес декільком об’єктам нерухомості.

На виконкомі було прийнято рішення про утворення Опікунської ради при виконавчому комітеті Ружинської селищної ради та затверджено Положення про опікунську раду.

Також  було прийнято рішення про створення комісії та затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП “Ружинська центральна лікарня”. Члени виконавчого комітету активно обговорювали питання щодо тарифів на платні послуги, які в окремих випадках надає Ружинська центральна лікарня.
4 рішення про включення до Переліку об’єктів оренди першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності Ружинської селищної територіальної громади.
Також членами виконкому було прийнято рішення про встановлення нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у селищі Ружин та в селі Заріччя. З вересня 2021 року він складатиме:

централізоване водопостачання:
І група (населення) - 23,00 грн. за 1 м3. з ПДВ;
ІІ група (бюджетні установи) - 24,09 грн. за 1 м3. з ПДВ;
ІІІ група (інші споживачі (суб’єкти господарювання)) - 26,50 грн. за 1 м3. з ПДВ.

централізоване водовідведення:
І група (населення) - 30,00 грн. за 1 м3. з ПДВ;
ІІ група (бюджетні установи) - 31,43 грн. за 1 м3. з ПДВ;
ІІІ група (інші споживачі (суб’єкти господарювання)) - 34,57 грн. за 1 м3. з ПДВ.

Крім того, виконавчий комітет прийняв рішення про реєстрацію пасік, які розміщені на території селищної ради.