3-18 червня 2020 р. у м.Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдови.

 

Організатором заходу є Торгово-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих і середніх підприємств (ODIMM).

Планується, що кожен експонент буде представлений на персональному віртуальному стенді і відвідувачі зможуть одним clicк-ом отримати інформацію про компанію, її продукти і послуги, та зможуть безпосередньо взаємодіяти з представниками компаній за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей B2B (в режимі відео/аудіо) (список зареєстрованих компаній та інформація щодо процедури реєстрації додається).

 

Проведення виставки поділено на такі етапи:

- до 31 травня 2021 р. - реєстрація учасників виставки на віртуальній платформі;

- 3-18 червня 2021 р. – відвідування стендів виставки;

- 1-16 червня 2021 р. - планування проведення B2B зустрічей;

- 15-18 червня 2021 р. – двосторонні зустрічі.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера віртуальної виставки: Діана Лунгу: +373 (022) 21 07 25, diana.lungu@chamber.md.

Участь представників українського бізнесу у зазначеному заході, на думку Посольства, сприяла б подальшому розширенню українсько-молдовського економічного співробітництва, налагодженню співпраці між підприємствами обох країн.