Вклеювання фотографії у паспорт громадянина України у формі книжечки при досягненні 25- та 45-річного віку

Дата: 28.05.2021 11:16

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно. Заява подається заявником особисто до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання, або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Необхідні документи

• заява про вклеювання фотокартки;
  • паспорт громадянина України зразка 1994 року;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;
  • рішення суду (для осіб, які не звернулися в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року та не бажають здійснювати обмін паспорта зразка 1994 року на паспорт у формі картки).

Термін розгляду заяви

У п’ятиденний термін із дня звернення

* За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.

Підстави для відмови у наданні послуги

• недосягнення особою відповідного віку;
  • особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення й видачі паспорта зразка 1994 року;
  • особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку, та не надала відповідне рішення суду згідно із законодавством (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки).