РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Тротуари – це не місце для торгів

Дата: 25.05.2021 12:23

З метою перевірки законності встановлення елементів благоустрою, тимчасових гаражів, контейнерів та інших малих архітектурних форм на території смт Ружин та с. Заріччя Ружинської селищної ради робоча група із благоустрою здійснила перевірку торгових точок навколо Центрального ринку.

До складу робочої групи увійшли:

• заступник селищного голови Максим Дмитренко,
  • головний спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, архітектури та будівництва Богдан Ярич,
  • начальник відділу доходів Інна Ревун,
  • т.в.о начальника відділу економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної діяльності Ольга Коваленко,
  • спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин, сільського господарства та екології Володимир Рибіцький,
  • представник поліції Іван Богомолов,
  • представник ДСНС Сергій Гомонюк.

Члени робочої групи обійшли торгові точки, які розміщені по вулицях Бурди та Шкільній (навколо ринку) і попередили приватних підприємців звільнити тротуари. Оскільки територія тротуарів не призначена для ведення торгів, які перешкоджають комфортному та безпечному переміщенню по вулицях в центрі селища.

У четвер робоча група планує знову здійснити обхід та перевірити чи дотримались приватні підприємці вимог робочої групи та ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

У разі недотримання вимог робочої групи будуть вжиті заходи реагування передбачені чинним законодавством України.