Вже 15 років Україна святкує День вишиванки 20 травня. Вишиванка – ознака нашої етнічної самобутності, єдності, шани предків, символ нескореності та свободи! У ній – радість і журба, надія та сила, які віддавна супроводжують кожного українця. 

 

Фото без опису

23 травня - день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Передусім, це - свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Сьогодні працівники Ружинської селищної ради та мешканці громади зібрались біля пам’ятника Героїв Небесної сотні, аби відсвяткувати одразу два свята – День вишиванки та День героїв. 

Народний ансамбль “Щербів” зачарував на заході усіх присутніх співом української душі. 

Керівники громади та відділів поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка.

Одягайте вишиванки, щоби наш нинішній, такий незвичний світ, наповнився неабиякою красою та гарним настроєм, вірою, що ми єдині та надією на те, що все буде добре!

Пам’ятаймо про українське коріння, про те, що ми - нація Героїв і геройська нація!

Пишаймося, що ми – українці! Слава Україні!