Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора "Ружинської центральної лікарні" (зі змінами від 09.06.21 р.)

Дата: 19.05.2021 14:51

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради Житомирської області

Найменування і місцезнаходження закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради Житомирської області  (код ЄДРПОУ 01991932, юридична адреса: 13630, Житомирська обл., смт. Ружин, вул. Київська, 30).

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта 2 рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або «Охорона здоров’я», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки». У разі освіти у галузі знань «Охорона  здоров’я»,  «Право», «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки» вимагається також наявність вищої освіти (магістерський рівень) у галузі знань «Управління та адміністрування», або «Публічне управління», стаж роботи на керівних посадах 5 років.

Найменування посади – директор Комунального некомерційного підприємства  «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради Житомирської області

Претенденти особисто або уповноваженою особою (за довіреністю) зобов’язані подати:

1. заяву про участь у конкурсі;
  2. автобіографію та/або резюме (за вибором претендента);
  3. копію паспорта громадянина України;
  4. копію документа про вищу освіту;
  5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  6. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше 5 років на керівних посадах на день їх подання;
  7. мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  8. інші документи, які підтверджують професійні та/або моральні якості претендента (за бажанням).
  9. згоду на обробку персональних даних;
  10. копію (копії) документа (документів) про науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я;
  11. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  12. довідку МВС про відсутність судимості;
  13. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами затвердженими МОЗ;
  14. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;
  15. заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;
  16. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції).

Дата і час завершення прийому документів для участі в конкурсі – не більше 30 календарних днів від дати оприлюднення оголошення конкурсу

Місце прийому документів, ПІБ уповноваженої особи , номер телефону – смт. Ружин, вул. О.Бурди, 44, Дмитрук Катерина Григорівна, 068-953-06-31.