Міністерство культури та інформаційної політики України відповідно до Указу Президента України «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» оголошує про початок відбору кандидатів на здобуття у 2022 році таких стипендій.
      Роботу з надання стипендій Президента України організовує в установленому порядку Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

      Пропозиції на здобуття стипендій вносяться шляхом самовисування громадянами України – молодими письменниками і митцями у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення.

      Претенденти подають відповідні документи в електронному вигляді на електронну пошту l.ivanova@arts.org.ua або надсилають поштою на адресу Держмистецтв: вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001.Фото без опису

       Документи на участь у відборі кандидатів приймаються з 1 квітня до 1 липня 2021 року.

З детальною інформацією про вимоги до номінантів можна ознайомитися за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/5273.html