РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

День скорботи і вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 14:50

Шановні земляки!

В Україні щороку у третю неділю травня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила “ворогами народу” було розстріляно без суду і без слідства, відправлено до таборів та заслань. Жертвою карателів із НКВС у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на соціальну приналежність, національність, ставлення до релігії, вік.

З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов'язок - берегти їхні спогади, гідно вшановувати загиблих співвітчизників та передавати нащадкам правду про минуле.

Дивлячись на страшні події минулого століття, варто пам’ятати про небезпеку, яка нависла над нашою країною зараз. Сьогодні, на сході країни наші воїни, ціною власного життя, попереджають повторення історії та захищають Україну.

Вічна пам'ять безвинно загиблим, закатованим українцям! Нехай пам’ять стане запорукою того, щоб подібні трагедії ніколи не повторялись.

З повагою,

Селищний голова Людмила БІЛЯКФото без опису