Визначили аптеки та стоматології, де чорнобильці отримають пільги

Дата: 30.04.2021 10:01

28 квітня 2021 року відбувся  конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медикаментозне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - мешканців Ружинської територіальної громади.

Фото без опису

Конкурсна комісія повідомила, що у строк для надання пропозицій учасниками конкурсу - до 23 квітня 2021 року, надійшла  одна конкурсна пропозиція на медикаментозне забезпечення від ТОВ «Грін фарм» та  одна конкурсна пропозиція на зубопротезування від КНП «Ружинська центральна лікарня».

Фото без опису

Вказані конкурсні пропозиції подані з дотриманням вимог конкурсної документації. Відповідно до пункту 5.1 Положення про проведення конкурсу, якщо надійшло по одній заяві на участь у конкурсі з кожного виду надання пільгового медичного забезпечення, то такі учасники автоматично стають переможцями конкурсу, за умови що подані всі документи.