Визначили аптеки та стоматології, де чорнобильці отримають пільги

Дата: 30.04.2021 10:01

28 квітня 2021 року відбувся  конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медикаментозне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - мешканців Ружинської територіальної громади.

Конкурсна комісія повідомила, що у строк для надання пропозицій учасниками конкурсу - до 23 квітня 2021 року, надійшла  одна конкурсна пропозиція на медикаментозне забезпечення від ТОВ «Грін фарм» та  одна конкурсна пропозиція на зубопротезування від КНП «Ружинська центральна лікарня».

Вказані конкурсні пропозиції подані з дотриманням вимог конкурсної документації. Відповідно до пункту 5.1 Положення про проведення конкурсу, якщо надійшло по одній заяві на участь у конкурсі з кожного виду надання пільгового медичного забезпечення, то такі учасники автоматично стають переможцями конкурсу, за умови що подані всі документи.