Засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради

Дата: 30.04.2021 09:31

Відбулося засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради.

Члени виконкому ознайомились з організацією мобілізаційної підготовки, забезпечення проведення мобілізації та підвищення мобілізаційної готовності на території відповідальності Ружинської селищної ради, обговорили план залучення сил та засобів на гасіння пожеж, ліквідацію аварій, катастроф, стихійних лих на території Ружинської територіальної громади та прийняли відповідні рішення.

Згідно із  повноваженнями у сфері охорони дитинства виконавчий комітет підтримав рішення про утворення  міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та надання окремим дітям статусу “позбавлених батьківського піклування”.

У ході засідання комітету було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема:

• про надання згоди на суборенду майна, що належить до комунальної власності Ружинської селищної ради (Головне управління Державної податкової служби України в Житомирській області, Вчорайшенська сільська рада, архівний відділ,  управління соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації);
  • про надання дозволу на встановлення дитячого ігрового майданчику;
  • про організаційні заходи щодо проведення конкурсу з призначення управління багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком;
  • про визначення місць виїзної торгівлі;
  • про визначення відповідного структурного підрозділу для забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації та оприлюднення інформації.

Члени виконкому надали дозвіл на розроблення детального плану територій та розміщення облаштованого відкритого майданчика на території, прилеглій до підприємства ресторанного господарства.

Було обговорено та прийнято рішення про  створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ружинської територіальної громади,  експертної комісії селищної ради, затвердження Положення про ЕК.

Також затвердили  план роботи виконавчого комітету Ружинської селищної ради на ІІ квартал 2021 року.