РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Уряд збільшив фінансову підтримку для малих фермерських господарств

Дата: 25.04.2021 14:38

21 квітня 2021 року Уряд ухвалив постанову, в якій передбачено збільшення розміру субсидії новоствореним фермерським господарствам на одиницю оброблюваних угідь.

Розмір бюджетної субсидії новоствореним фермерських господарств збільшено з 3 тис. грн до 5 тис. грн на одиницю оброблюваних угідь (1 га) але сумарно не більше 100 тис. грн на одне господарство.

Введено виплата у розмірі 36 тис. грн за сільськогосподарську дорадчу послугу. Крім того, розширено види корів, за які надаватиметься бюджетна дотація фермерським господарствам.

Документ також усуває адміністративні перешкоди при отриманні державної фінансової субсидії, а саме: зменшується кількість поданих документів; скорочується терміни їх розгляду та прийняття відповідного  рішення).

Детальніше про бюджетну програму за посиланням: https://bit.ly/2QuDEuJ

підтримка малих фермерських господарств 2021